| florinakatibi a întrebat:

Este ziua tatalui meu pe 9 martie si inca nu m-am gandit ce sa-i iau. Am un buget micuț (50 de lei) as vrea sa-i iau ceva ce i se potriveste varstei, face 39 de ani si nu prea ii stiu gusturile. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AlbNegru09 a răspuns:

Poți să-i cumperi o ciocolată, o ramă cu familia (intr-o pungă de cadou) si un gând bun (scris de tine)

1 răspuns:
| Afroditlove a răspuns:

Ce frumos. Ai putea sa ii iei ceva simbolic, un vin bun, o cravata sau o rama cu o poza cu el si mama ta, sau cu el si cu tine.