| iwantananswer a întrebat:

eu nu sunt din Bucuresti, dar peste cateva zile am drum acolo si as dori sa stiu care este cel mai mare mall sau cel mai popular, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Cel mai tare si mai tare mall din Bucuresti este Afi Cotroceni
nu numai ca are cea mai mare suprafata, dar are si Imax, care e CEL MAI BUN TIP DE CINEMA DIN LUME la ora actuala
https://www.imax.com/content/imax-difference
https://www.quora.com/......r-theatres

in rest mai e Mega Mall-ul care are 4 nivele, destul de mari si singurul cinema din tara cu 4DX (se misca scaunul, arunca cu apa, flash-urile sunt pe bune in toata sala, etc...mie nu imi place si e destul de scump, dar unora le place)

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

De ce, pui o bomba? Toate sunt la fel de populate (mai putin cele in faliment) Sunt populate in functie de targetul de clienti. Estimari rela, privind nr de vizitatori zilnic, doar ei au

| Sonia822 a răspuns:

.e cum scrie iwan, numai daca esti un impatimit al jocurilor si al filmelor. Daca esti o persoana selecta, mergi in Park Lake. Iar daca te dau banii afara din casa, mergi in Mall Baneasa, iar in complex ai si Dedeman, Ikea, Mobexpert, etc

| iamprettybored a răspuns:

Băneasa

| andiceasu95 a răspuns:

Mega Mall, Veranda Mall, Parklake, Baneasa eu zic ca ai destule sa alegi