| AndrewApple a întrebat:

folosesc aplicația AppNana (cod:a22513829) și am strâns ceva puncte și vreau să îi retrag prin PayPal pentru a-mi cumpără ceva de pe AliExpress. Aici vine problema eu nu am 18 ani și vreau să îmi fac un cont pe numele tatălui, atunci când efectuez plata la AliExpress și contul e pe numele tatălui iar comanda pe numele meu, are ceva daca au nume diferite? Cine mă ajută are funda+ respectul meu!

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Nu cred ca are nimic, dar ai grija cu ce comanzi, de cele mai multe ori taxa vamala este de 2 sau 3 ori mai scumpa decat produsul in sine.

| AndrewApple explică (pentru Alexul99):

Vreau sa imi comand o brățară, am auzit că de pun taxele abia după ce depășește 100$, mulțumesc.

1 răspuns: