| Stancu_Cristian_1998 a întrebat:

imi poate da cineva un link de unde pot cumpara o placa video pentru laptop?

Răspuns Câştigător
| Andrewquq a răspuns:

Din păcate nu merg. Plăcile video de pe laptop uri sunt special făcute pentru fiecare model, nu pot fi înlocuite ca pe un sistem desktop.

2 răspunsuri:
| Andrewquq a răspuns:

PC garage sau eMag recomand, sau daca te uiți după ceva la mana a doua Diablos Computers se ocupa cu așa ceva.
Dar din câte știu eu plăcile video pe laptop uri nu pot fi schimbate...

| Stancu_Cristian_1998 explică (pentru Andrewquq):

Nu gasesc pentru laptop. Presupun ca placile video pentru calculator nu merg pe laptop, nu? (Nu prea ma pricep).

| Andrewquq a răspuns (pentru Stancu_Cristian_1998):

Din păcate nu merg. Plăcile video de pe laptop uri sunt special făcute pentru fiecare model, nu pot fi înlocuite ca pe un sistem desktop.