| Abstract123456 a întrebat:

Salut tpu.imi puteti da niste site-uri de unde pot achizitona laptop-uri dar sa fie din strainatate...mulumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asculta ce iti spun eu! Locuiesc in strainatate! Preturi ca in Romania la laptopuri nu gasesti in Europa! Vorbind de procesoare bune->de ultima tehnologie! Numai panarame de laptopuri gasesti aici->evident la preturi mici->cel mai mic pret 200 euro ->dar de atat este bun->dupa un an il arunci pentru ca nu mai gasesti drivere pentru el! Imi place tehnologia ->urmaresc evolutia lor ->si din Romania am cumparat totul. Am prieteni aici care s eroaga de mine sa merg cu ei la magazin sa isi cumpere un pc sau un notebook->caut 2-3 zile pana gasesc ceva mai de ''doamne ajuta''! Orienteza-te tot acasa in Romania! Preturi bune gasesti in SUA pe E-Bay dar transportul (il mai platesti o data)?