| IonuțTest a întrebat:

Imi puteti da un sfat despre Adidasi-store? Doresc sa-mi cumpar niste ghete si vreau sa stiu daca sunt de incredere (site-ul)

Răspuns Câştigător
| popadrian96 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search aici gasesti tot ce ai nevoie, funda

| IonuțTest explică (pentru popadrian96):

Multumesc dar eu vreau sa stiu daca sunt de incredere.Nu vreau sa ma trezesc ca si fara bani si fara produs

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Eu, personal, iti recomand originals.ro
Daca vrei sa aflii mai multe despre ei cat si ultimele oferte intra aici http://bit.ly/originals1