| andreimare33 a întrebat:

imi puteti da va rog niste sugestii pentru un laptop cu un buget intre 2.000-2.500?
Multumesc! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus, Acer, HP.
Daca vrei pentru jocuri peste 2014, ia-ti adio, in banii astia nu se gaseste asa ceva.
In rest pentru office, Youtube, filme, joculete mai mici, editari foto nu foarte mult pe video, pentru ca nu stiu ce placa video poti avea si nici ce procesor care sa randeze catusi de cat rapid, in rest tu stii.

| AlexDFY a răspuns:

Vrei sa te joci pe el? Sau doar vrei sa l foloseti pentru net, filme etc, si sa fie rapid?

| andreimare33 explică (pentru AlexDFY):

Pentru un uz zilnic

| AlexDFY a răspuns (pentru andreimare33):

Vrei sa ai mult spatiu de stocare? adica un hard 500gb/1tb
Sau mai putin spatiu, dar laptopul sa fie mai rapid?-ss 256gb