| TheFootballPlayerAndrey a întrebat:

Îmi puteţi recomanda nişte cãşti pentru telefon de tip in-ear, pânã în 50 de lei? Cel mai mult mã intereseazã sa aibã bass puternic şi sunet clar, nu conteazã dacã nu se aud foarte tare. Nu mã intereseazã nici dacã au microfon sau nu, oricum nu îl folosesc şi sã aibã cel puţin buton pentru pauzã. Nu prea am încredere în ce vãd pe internet, aşa cã v-aş aprecia ajutorul.

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bassul puternic afecteaza auzul, creeaza impotenta, favorizeaza dezvoltarea celulelor canceroase. Bafta deasa si mult succes!

| TheFootballPlayerAndrey explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mulţumesc, chiar o sã le încerc! A stai, ai rãspuns cu totul altceva... Dacã voiam sã ştiu efectele bass-ului puneam întrebarea în categoria de sãnãtate.