| Marian2314 a întrebat:

imi puteţi spune un telefon bun pana la 850 lei? Aş dori să aiba Mp mai mari.

Răspuns Câştigător
| KenNine a răspuns:

Salut.
Daca iti doresti ceva nou iti recomand Smartphone HUAWEI Honor 7 Lite.Dar poti cumpara si un telefon mai bun dar de la amanet, dar nu ai garantie.

| Marian2314 explică (pentru KenNine):

Poţi gãsi unul mai subţire? Unul cu Camera principala 13MP şi secundară 8Mp? Ceva Gen ca Sony Z4?

| KenNine a răspuns (pentru Marian2314):

Smartphone SAMSUNG Galaxy J3 (2016)
Incearca.

| Marian2314 explică (pentru KenNine):

As putea gasi Sony Xperia Z5 Premium la amanet? Cam cat ar costa aproximativ?

| KenNine a răspuns (pentru Marian2314):

Din cate am vazut nou ajunge la 1800 de lei iar la amanet variaza intre 900- 1600 de lei.

| KenNine a răspuns (pentru Marian2314):

Mersi pentru. fundita.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti j3 2016 sau j5 2015 este foarte bun, numai sa gasesti pe un site bun telefoanele.

| AlexandraMoon a răspuns:

Am telefonul asta si e bun rau de tot:http://www.emag.ro/......DDBRRYBBM/
Crede-ma, iti spun ca nu o sa regreti ca il ai(daca ti-l cumperi, desigur)