| alexstefanmihaila21 a întrebat:

Imi puteti zice ce model sunt acesti adidasi, NIKE-uri, https://imgur.com/Ka6tszO am cautat pe net dar nu gasesc, as vrea sa fie la fel, si culoarea si modelul (numele modelului)

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Air Max ala este modelul, dar nu stiu din ce an este.Dar nu astia is cei mai buni, ce arati tu is labuti, parerea mea.
Cei mai buni airmax is cei din 2009 care se fabrica si acum si care sunt si cei mai scumpi Nike.Pretu e undeva la 160$.

| Sebastiann7 a răspuns:

Air Max 90 se numeste modelul, am si eu o pereche, dar nu recomand. Mai bine dai banii pe o pereche de Air Max 95, 97 sau 98, sunt mai comozi si sunt la moda acum, la modelul pe care l-ai trimis tu i-a cam trecut vremea. Sper ca te-am ajutat!