| Virk a întrebat:

In acest moment am nevoie de foarte mare ajutor, deci: Am comandat de pe okazii.ro o placa video, acolo mi-a spus sa pun datele si toate cele, si acolo era doar o optiune de livrare, aceea era: Prin Posta Romana - Coletarie, platire ramburs.

Acum eu ma intreb oare imi vine acasa comanda sau trebuie sa ma duc eu la posta romana din judetul meu?

Va rog sa raspundeti rapid

Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci tu la oficiul postal de care apartii

| Virk explică (pentru suntserios):

Hmm... pai eu stau la sat si nu pot ajunge asa rapid, aia pot astepta vreo 30-1 ora?

| suntserios a răspuns (pentru Virk):

Tu ai impresia ca te asteapta careva in fata postei sa iti dea coletul?
te duci cand ai timp, dupa ce primesti avizul acasa... daca il primesti, ai vreo 5-7 zile la dispozitie sa il ridici

| Virk explică (pentru suntserios):

Inca ceva, imi trebuie buletin ca sa ridic coletul?

| suntserios a răspuns (pentru Virk):

Pai doar nu crezi ca il da oricui