| ClassicBabe a întrebat:

locuiesc în Timișoara și am tot cautat magazine de unde pot achiziționa jucăriile acelea Bakugan, mă puteți ajuta? Dau Fundă, please.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Te interesezi la librării. Sau le cauți și comanzi pe internet -cu plata ramburs dacă nu ai card.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Si eu am cautat ceva luni in urma, dar Bakugan a fost difuzat la TV cu multi ani in urma si dupa ce nu s-a mai difuzat nu le mai gasesti pe piata. Trebuie sa le iei la mana a 2-a, le gasesti pe site-uri de vanzare-cumparare pe net. Nu am gasit altundeva.

| Ruxi942 a răspuns:

Buna
Ai incercat online.E posibil sa gasesti pe https://mallcopii.ro/ au multe jucarii.