| appearance a întrebat:

Luni, cineva mi-a pus un colet la posta din Cluj, vreau sa stiu cand o sa ajunga. Pe site scrie la serviciu :Express PP. Mentionez ca azi a ajuns in resedinta judetului meu.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Express PP (Prioripost) înseamnă serviciul de curierat rapid al Poștei Române.
Cam 24-34 de ore (depinde de distanță). Dacă nu l-ai primit azi, cu siguranță, mâine va ajunge la tine.

1 răspuns:
| Dumbi a răspuns:

Pai de unde ti-a spus? Poate sa iti puna de la Timisoara si sa ajunga maine(depinde la ce ora l-a pus) sau poate ti l-a pus din Constanta si o sa ajunga in 2 maxim…