| simonsolcan a întrebat:

Salut TpU! M-am decis sa ii iau fratelui meu mai mic un laptop pentru navigare web si a se juca Minecraft pe el.Am gasit doua si nu stiu pe care sa il aleg.
1Notebook / Laptop ASUS 15.6" VivoBook 15 X540UB, FHD, Procesor Intel® Core™ i3-7020U (3M Cache, 2.30 GHz), 4GB DDR4, 256GB SSD, GeForce MX110 2GB, Endless OS, Chocolate Black, No ODD.
2Laptop Lenovo IdeaPad 330-15ARR cu procesor AMD Ryzen™ 3 2200U pana la 3.40 GHz, 15.6", 4GB, 256GB SSD, DVD-RW, Radeon™ Vega 3 Graphics, Free DOS, Blizzard White.
Care este mai bun dintre ele?
Sau sa imi recomandati unu mai bun de max. 1800 de lei.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

ASUS!
Ai mai pus întrebarea asta!
Vezi răspunsul meu de atunci!