| UnuOarecareDeAici a întrebat:

Ma intrebam cam cat dureaza sa ajung un colet de la eMAG ramburs.

Am facut o comanda pe data de 17.04. 2017 pe la ora 12:00 pentru doua memorii ram de PC

Cand am intrat dupa o zi pe Emag sa vad starea coletului am aflat ca aceasta comanda va ajunge, aproximativ, pe 26.04. 2017.

Stie cineva daca se poate sa ajunga mai repede si de ce dureaza atat(Sunt din Buzau-100km de Bucuresti)

1 răspuns:
| Bogdan2111s a răspuns:

Salut si eu am facut acum 3 zile o comanda la eMAG si azi la 12 mi-a ajung cred ca durata depinde si de programul lor adica asteapta sa se stranga mai multe comenzi din Bucuresti si dupa vine. De exemplu eu am facut o comanda anul trecut si mi-a ajuns cam in 2 saptamani... am asteptat foarte mult tinand cont ca e la o distanta de doar 40 de km fata de ei.