| skyplane a întrebat:

Ma puteti ajuta sa gasesc un sacou fara maneci pentru barbati? Am cautat pe internet si nu am gasit nimic.+funda

Răspuns Câştigător
| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Nu stiu de ce dar mie mi s-ar parea mai smecher un sacou cu forma clasica, dar la moda, evident, cu manecile ridicate pur si simplu deasupra coatelor. De 10 ori mai smecher e... asa, fara maneci, ai impresia ca e tricou, sincer.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lolo101 a răspuns:

Cauta in magazin.

| Toshii a răspuns:

Salut, eu zic sa cauti in magazinele mari din orasul tau, sigur vei gasi.

| skyplane explică (pentru Toshii):

Un site cv? sau un magazin din Bucuresti unde as putea merge?