| FuturePlayerFootball a întrebat:

Magazinul Gucci din Bucuresti are o gama larga de curele pentru barbati? Sunt din Gorj si as vrea sa merg pana acolo sa ma interesez si nu as vrea sa merg degeaba cum s-ar zice.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La banii tai, cumpara online prin express curier.
In cateva ore ai o curea gucci la usa, fara sa-ti deranjezi fundul, de la Gorj la Bucuresti.

| johnnny123 a răspuns:

Da, iar cea mai ieftină curea Gucci este vreo 300 euro. Chiar ai nevoie de așa ceva? Ai și un costum de 3000 de euro și o pereche de pantofi de 1500 euro ca să ai la ce purta cureaua?

| SEMIHA a răspuns:

Caută pe internet, pe site-ul magazinului iar dacă nu găsești această informație, poți suna și să întrebi pur și simplu dacă au acolo ceea ce cauți tu. Asta e calea cea mai simplă, să nu bați un drum degeaba.

| Eusuntoana a răspuns:

Ha ha ha, fain magaziunul. Exact ieri am trecut pe langa el. Zici ca e facut din aur. Eu nu inteleg de ce se bat unii in coate ca vor curea gucci. Costa mai mult decat ar valora normal si asta pentru ca are semnul Gucci pe ea. Nici daca ar fi din aur unele accesori nu ar fi atat de scumpe. Asta arata si modul in care gandesc oamenii. Daca vand o plasa de pamant si spun ca e unica pe lume sau ca e de pe luna, vine un miliardar si imi da pe ea cel putin juma de milion de lei.
Nu cred ca magazinul ala are 100 de tipuri de curele, poate mai putine.

| suntserios a răspuns (pentru Eusuntoana):

Pai cine o sa fie baiatul ala din Gorj care va manca 4 luni pâine cu margarina dar va avea gucci la brau?

| Eusuntoana a răspuns (pentru suntserios):

Poate paine goala...