| ionut75 a întrebat:

Salut TPU
merita sa-mi cumpar un iphone 5 s
si de ce?

Răspuns Câştigător
| xionutz12 a răspuns:

Fratele meu are un iPhone 5S, merge destul de bine dar nu are atâtea avantaje precum cele care dețin sistemul de operare "Android". Recent a primit un mesaj pe Messenger, a dat pe el și s-a executat o eroare și s-a blocat telefonul. Îi apărea doar poza de pe ecran, atât. Nu recomand iPhone-urile, sunt pentru oamenii de afaceri, nu pentru gaming sau pentru copii. Pentru copii sunt recomandate Samsung-urile care au 4 coolere în sus, deoarece îmi imaginez că aproximativ toți copii stau toată ziua după ce-și termină de făcut, învățat lecțiile pe telefon și Samsung-urile îi țin.
Deci eu nu recomand iPhone-urile, e alegerea ta dacă îți cumperi sau nu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita.

| OnePiece a răspuns:

Nu merita. Zenfone 2 ca e la acelasi pret. Sau Honor 7 lite.