| DavidAntonio a întrebat:

Mi-am luat o placa video de pe olx si baiatul acela a trimis-o prin posta (mi-a cerut adresa) coletul va ajunge acasă sau va trebui să-l ridic eu?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca esti la tara postasul (in virtutea prieteniei) mai aduce colete mici casa daca esti in drum. La oras trebuie sa mergi la posta. Mie nici doua plicuri cu seminte nu mi le-a adus acasa.

| Al3x998 a răspuns:

Te duci tu s-o iei.

| DavidAntonio explică (pentru Al3x998):

Pai... cum?

| Al3x998 a răspuns (pentru DavidAntonio):

Trebuie sa primesti un aviz in care sa te anunte ca ai un pachet si sa te duci sa-l iei. Si eu mi-am cumparat o placa video de pe olx doar ca la mine a venit prin FAN courier. Cu posta e altfel.

| DavidAntonio explică (pentru Al3x998):

Acel baiat nu a vrut sa trimita prin curier si na...cand o sa primesc avizul?

| IvyOlivia a răspuns:

Va ajunge acasă la tine