| Cosssmin123 a întrebat:

Nu stiti cat costa transportu pe eBay?

Răspuns Câştigător
| AdiFCD a răspuns:

Depinde! Despre ce Ebay vorbim aici? Este ebay si in Uk, si in Germania, dar si in statele unite! De unde vrei sa comanzi? Un pret mediu pentru transportul din SUA e undeva la 30 de dolari dar gasesti si mai ieftin de atat. Apropo, daca vrei din State, poate te ajuta acest site : www.shipito.com. Iti poti comanda orice produs din SUA, chiar si de la persoane care nu trimit in Romania.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

La orice produs care poate fi livrat in Romania iti apare si pretul transportului.

Costul transportului poate varia foarte mult in functie de metoda de livrare, tipul produsului, valoarea produsului, etc.

| DanielfRO a răspuns:

Contează cum este livrat produsul respectiv, înainte de a da comanda îţi va apărea si preţul transportului.