| OldSkull a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa aleg dintre Orange Nivo si Samsung Galaxy Young s6310... Sunt cam la acelasi pret si nu stiu ce sa fac.Cineva care are unul dintre aceste telefoane sa-mi dea si mie mai multe informatii... La jocuri se sacadeaza? Touch-Screen`ul se strica rpde? mai multe informatii plz dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Orange nivo here, e un telefon okay, jocurile merg okay, temlpe run pe mediu, real racing 3, si cam toate jocurile care le-am incercat, foarte putine nu au mers sau au dat buleala. Face ce trebuie sa faca pentru un smartphone de 105 euro. Anddddddddddddd yes, Samsung e overpriced pentru ce face, daca iti e frica ca se strica, ai garantie 2 ani, timp in care si s4 va fi obsolete.