| andreimare33 a întrebat:

Salut TPU
Oare dacă comand ceva de pe eMAG azi, duminică, până mâine ajunge?
Mulțumesc anticipat

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comenzile de pe eMAG ajung in 2-3 zile, dar acum depinde si de zona in care esti situata. Bafta!

| BroascaCuElice a răspuns:

Depinde de unde esti, in general o sa ajunga marti, deoarece duminica e zi libera iar pentru comenzile cu livrare in Bucuresti, Cluj-Napoca, Brasov si Craiova, ai la dispozitie serviciul premium Livrare programata. La plasarea comenzilor eligibile pentru acest serviciu poti selecta ziua si intervalul orar in care vrei sa ti se livreze cumparaturile.

| firu a răspuns:

Nu

| Bondarel99 a răspuns:

In niciun caz. Azi e zi liberă. Mâine vor preda produsul la curier iar curierul îl va livra marți sau miercuri.

| Adry05 a răspuns:

Cum naiba sa ajunga ca nu lucreaza nimeni duminica, vine marti-miercuri-joi

| sierra1 a răspuns:

Răspuns scurt și concret: NU