| MihaelaDart a întrebat:

Salut TPU! Pe ce site as putea face o personalizare de tricou dama cu poza mea (doresc sa atasez cu catelul meu) si sa o imprime 3D, genul asta de model : https://tspot.ro/......ntain.html Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu.ro
iti imprima cam orice poza trimiti

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Multumesc! Chiar astfel de site cautam. Sper sa nu fie vreun site sa nu iti vina comanda!? Am mai primit aici o recomandare de alt site si erau de fapt tepari. Caci tot ajung pe maine in Romania si sa fac si imprimarea dorita.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poza arata un tricou 2D! tongue
Daca ar fi 3D, atunci catelul ar fi in relief, peste tricou. Iar daca te-ar pune si pe tine lamga, atunci ar arata cam suspect /ridicol... laughing

Deci, cauta o firma care face imprimare (2D) poza color pe tricou.

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Eh vorba vine, zic 3d, ca este realistic. happy

| Bula a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu e realistic!
Cu imprimare 3D, acel tricou cu poza ta si a catelului ar arata pe doamna/domnsoara ca si cum tu ai fi peste ea cu trupul, iar ea ar fi fatat un catel 3D... laughing
rolling on the floor Realistic! rolling on the floor

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Va fi doar poza catelusei mele, nu impreuna. Ma rog, fiecare vede altfel si percepe diferit fotografia.winking Eu o fac pentru mine, nu pentru altcineva.

| AlinHda a răspuns:

Ai 2 optuni:
1. iti cumperi un tricou alb*(poliester 100%) care iti place si mergi la orce firma care personalizeaza prin sublinare. E calitatea cea mai mare *(cauti pe google asta)
2. Iti cumperi un tricou ce culoare vrei tu si ce material vrei tu si ti se personalizeaza printr-o folie aplicata pe tricou ...folia aia e tiparita... in timp se uzeaza. Asta iti face cam orice agentie de publicitate sau centru de printare
3. ceea ce vezi tu in poza la site-ul ala este facut la serigrafie. Este o procedura unde se fac doar serii. Cu cat mai multe sute sau mii cu atat mai mic pretul.

| MihaelaDart explică (pentru AlinHda):

Nu e musai sa fie facut in serie, costa mai mult daca e facuta si pe seriografie. Doresc tricou negru, caci cainele este tot negru si cu alb, este Border Collie, sa se evidenteze anumite efecte. Am eu imaginatia mea cum imi vad tricoul personalizat. Oricum m-a ajutat membrul TPU @suntserios cu site-ul si este exact ceea ce cautam.

| MihaelaDart explică (pentru AlinHda):

Ah si la partea de personalizeaza singura, nu trebuie sa cumpar hartie de transfer, as putea sa imi pictez propriul tricou, desi eu doresc doar imprimat de data asta. Voi fi in Romania pentru 1 saptamana si nu imi aduc culorile cu mine ori sa cumpar de la zero. Dorinta mea : imprimare personalizata pe un site, am piticii mei. laughing