| RecKinul a întrebat:

Pe OLX postarea de anunțuri mai este gratuită? Eu am incercat să pun anunț pentru un telefon și mi se cere bani.

6 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Ti se cer bani pentru promovare, dupa ce ai dat cun continua la anunt. Pentru ca sa nu platesti, du-te in josul acelei pagini si o sa vezi doua butoane, pe cel din stanga scrie ceva de genul "continua fara promovare" Si gata, ai postat anuntul

| MihaiNicu23 a răspuns:

E tot gratis acei bani erau pentru promovare.

| sierra1 a răspuns:

Anunțurile imobiliare și auto (în afară de primul) sunt contra cost. Toate celelalte - free

| ziftode a răspuns:

Da, sunt gratuite
DAR
trebuie sa fii atent, astia (si restul ca ei) vor sa faca bani, asa ca implicit e bifat "vreau promovare" (sau orice altceva te costa) si daca esti neatent (si mai ales de pe telefon unde e posibil sa ai un card inregistrat) atunci te trezesti ca iti cere bani SAU MAI RAU, PLATESTI FARA SA ITI DAI SEAMA!
verifica cu multa atentie fiecare pas si nu il lasa sa faca ce vrea
de asemenea poti sa incerci de pe PC, daca nu ai atunci browserele de telefon: Samsung Internet si Mercury, au posibilitatea de a incarca versiunea desktop a unei pagini (dar nu sunt deloc usor de manuit, insa... daca ai nevoie)

| RAY a răspuns:

Depinde de anunt, parca auto se plateste

| psica a răspuns:

Se postează automat