| InfiAndrew a întrebat:

Pentru cei care ati mai cumparat de pe Sports Driect (UK). Vreau sa fac o comanda de 112 euro problema este ca atunci cand ajung la "Confirm" - Card Verification, scriu parola care o primesc prin mesaj (3D-Secure de la BCR / card Visa Electron) si nu se intampla nimic... nu imi apare continue sau altceva. Banii ii am pe card, am incercat si cu sume mai mici si tot nu se intampla nimic. Ar trebui sa astept dupa ce am scris parola?
P.S. cardul este Xteen pentru adolescenti.

1 răspuns:
| Emisary1 a răspuns:

Incearca sa dezactivezi AdBlock daca folosesti sau addonurile din browser sau cel mai bine incearca in modul Incognito/Privat pe care il are browserul.