| Superceanu a întrebat:

Peste o saptamana o sa am de facut albumul foto pentru terminarea liceului. Vreau sa ma ajutati cu alegerea garderobei. Mi am cumparat o pereche de pantofi zara men negri si nu stiu cu ce sa i port. Puteti sa mi ajutati la alegerea blugilor si camesei? Astept cat mai multe raspunsuri.multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Cămașă alba(nu roz,galbene,verzi etc) și blugi negri sau albastri,sa nu fie mulați,rupti,suflecati,aurii,argintii,cu floricele,bărcuțe, pupici, pepeni, semne de dolari, euro și toate prostiile.Doar ești elev.În plus, îți adauga o oarecare seriozitate si prestanta.Mereu ceea ce e mai simplu e mai dragut și apreciat.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Si tu acum. Ia o camasa de o culoare care sa-ti stea bine.
Eu zic sa nu iei alba, e prea basic, mai degraba un albastru inchis, neagra sau rosie.
Blugii albastri sau negri usor mulati.