| 0k8 a întrebat:

pot purta ghete biaggio vara, adc nu e nmc daca transpira putin piciorul, dar nu sa nu pot sta in ei de caldura? am vrut sa imi iau pentru iarna, dar mi-a zis un coleg ca iti ingheata piciorul in ei si nu am mai luat tin sa mentionez ca ii voi purta si toamna poate si iarna daca mai tin.

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Daca piciorul transpira in ghete, nu e bine. Poti face ciuperca sau alte probleme.
Daca sunt subtiri pentru iarna, inseamna ca sunt doar pentru toamna si primavara.

| Adi88 a răspuns:

Este normal, dar nu trebuie să persiste mult

| Dom1 a răspuns:

Merg liniștit toamna.