| MihaelaDart a întrebat:

Prin ce magazine online din Romania
as gasi aceasta geaca imblanita, exact cum arata poza? http://de.cichic.com/......rwear.html
Daca este cineva de prin Constanta, rog sa imi spuna pe unde as gasi-o prin comert, nu musai online. La final de ianuarie ajung in Romania, asa ca de cumparat din afara tarii nu-mi permite timpul de sedere, stau doar 1 saptamana.
Astfel de geaca am vazut-o la mine in oras in Germania, desi cand am vrut sa o cumpar, au ramas numerele foarte mici :-( si mi-o doresc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Glami.Ro

| MihaelaDart explică (pentru CiobotaruValentin):

Multumesc, chiar am gasit-o pe site-ul recomandat.

1 răspuns: