| anonim_4396 a întrebat:

Rog sa-mi spuneti, daca ati vazut, unde pot gasi pe net camasi inflorate pentru barbati, dar nu gen Hawaii, largi cu flori mari. Ci le caut pe cele stramte, cu flori mici-mici, multe.

Răspuns Câştigător
| zxzx a răspuns:

Pe net la noi oricum nu gasesti. Incearca Asos sau Topman. Acum au disparut din magazine sau sunt la reduceri ca au bagat colectia de toamna iarna.

10 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

BUna!

Eu i-am comandat prietenului meu 2 camasi tip de aici hawaiian si bermude super draguti de aici http://www.asos.com/....../shirt-men Transportul este gratuit si coletul iti ajunge la of. postal de care apartii intr-o saptamana, unde nu mai platesti nimic. Ai nevoie doar de card sa le platesti produsele pe site si atat. Se merita sincer sa-ti spun..Pt mine mi-am comandat o palarie de soare, ochelari, rochite, sandale etc.
Pup

| znstr a răspuns:

Pe net nu am gasit, dar da, in Pull&Bear, Marks & Spencer, C&A, H&M la barbati, Tom Tailor, Waikiki.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| anonim_4396 explică (pentru xRobert93):

Nu, am vazut-o pe asta. Camasile care le-am vazut sunt cu florile mici, mici. Cam 1cm floarea.

| Vilcan a răspuns:

La Pull and Bear au cum vrei tu si costa 130 ron. Poate daca si cauti gasesti nu mai sta degeaba acasa.

| anonim_4396 explică (pentru Vilcan):

Am cautat, de asta v-am intrebat pe voi daca nu ati gasit pe net.

| Ionita_Razvan_1984 a răspuns:

Iti poti comanda o camsa la Gabriel Bespoke (www.gabrielbespoke.com)

| Ivanov_Dragos_1987 a răspuns:

Salut Dragos. Poti gasi pe www.effingo.ro camasi inflorate. http://www.effingo.ro/......chael--171 un model il aici. Cam in doua saptamani vom adauga modele noi pe website si vom avea si marimea S la ele.