| anonim_4396 a întrebat:

si-a mai comandat cineva de pe site-ul Getwild.ro? Daca da, cum sunt, sunt seriosi? Pentru ca eu i-am intrebat ceva si nici macar nu imi raspund.

3 răspunsuri:
| anutza6117 a răspuns:

Cel mai sigur e sa cumperi din magazine, nu de pe net

| dilulilu a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa iti gasesti alt site pentru ca matusa mea si-a comandat ceva de acolo si i-a venit cu 2 saptamani dupa termenul de livrare.

| anonim_4396 explică (pentru dilulilu):

Da, dar macar a sosit ceea ce a comandat? Eu am dat comanda la ei, sper sa fie seriosi, chiar daca astept mult pana vine comanda, am inteles ca produsele provin din Anglia si dureaza pana le aduc, daca nu le au in stoc.