| Cromwa a întrebat:

Siteul elefant.ro e bun? Vreau sa-mi comand un parfum si vreau sa știu dacă e de calitate. Ce păreri aveti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei parfum bun, atunci sephora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cumpărat niciodată nimic de acolo dar îți recomand Notino și Sephora. Sunt de încredere.

| Nume6 a răspuns:

O singura data mi-am luat un parfum si nu a fost bun de nimic, cred că era contrafăcut. Au preţuri exorbitante si cu ce iti garanteaza ca produsele sunt originale. Eu personal nu cred ca-s originale. Iti recomand sa iei dupa sephora Romania, e o companie internationala mare si ai garantia ca daca dai niste bani macar e original produsul.