| Zirna_Seby_1994 a întrebat:

Spuneti-mi și mie daca sunt bune bicicletele de la Omega. Doresc să aud părerea unei persoane care deține o bicicletă de la aceasta firma. Ați fi de ajutor daca mi-ați da și câteva argumente. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Sunt bibiclete românești și nu sunt chiar OK cu ergonomia construcției (cadrul și roți și restul mai puțin schimbătoarele). Dacă stai bine cu banii (nu mai trebuie să pui mulți) ia ceva de la o firmă consacrată.