| RobertoBMW a întrebat:

stie cineva de unde pot cumpara cagule in Focsani?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

De ce sa greseasca intrebarea?!

Poti gasi la magazine de echipament sportiv la raionul de sporturi de iarna/alpinism, fie la magazine care vand accesorii si costume pentru automobilism/motociclism. Depinde de care vrei, ca difera intre ele.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La unitatea de jandarmi din oras.

| Catalina990099 a răspuns:

laughing cred ca ai gresit intrebarea ori site ul.

| Holiday a răspuns (pentru Catalina990099):

De ce sa greseasca intrebarea?!

Poti gasi la magazine de echipament sportiv la raionul de sporturi de iarna/alpinism, fie la magazine care vand accesorii si costume pentru automobilism/motociclism. Depinde de care vrei, ca difera intre ele.