| CloudChaser0 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara un coil jig? În general vaperii folosesc așa ceva pentru a construi rezistente pe ea. Partea e ca pe smokemania de unde comanda eu nu e niciun coil jig de ala la 10-15 lei tip surubelnita. Sunt doar de alea mai șmechere dacă ma înțelegeți. Dacă poate sa-mi spuna și mie cineva unde as putea găsi. Ca la dedeman nu prea cred ca este. Plus ca coil jig ii spune americanul nu romanul. Jig ar însemna gigă. In fine. Dau funda. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Ana7807820 a răspuns:

Salut cloudchaser0,
ai putea gasi aceste ''coil jig'' pe amazon sau daca vrei sa gasesti repede poti cauta pe olx, lajumate.ro,publi24 etc. :')
Bafta la cautat!