| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva site-uri de incredere care au produse Nike, Adidas, Puma, Lacoste etc. de pe care a-ti mai cumparat(sau aveti pe cineva care a mai cumparat). Nu ma intereseaza ca sunt fake-uri, vreau doar ca ceea ce comand(ce e in poza) sa-mi vina si in colet, nu sa-mi bage astia "caramizi" sau mai stiu eu ce.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice site care vinde incaltaminte si haine iti pune ce comanzi, cand e fals si e altceva sti doar daca comanzi de la un particular.

Răspuns utilizator avertizat
| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/originals1 e numarul 1, comand tot timpul de la ei si sunt foarte multumit

| MagicOneT a răspuns (pentru ombladon112):

Man, sunt destul de scumpe, pe mine ma intereseaza siteuri cu produse de maxim 200 lei, fie ele si fakeuri, dar sa stiu ca ce e in poza primesc si in colet.