| OneTap a întrebat:

Stiti restaurante din Iasi care livreaza la domiciliu in zona rurala? Eu stau in afara orasului Iasi la vreo 30-35 KM.

Răspuns Câştigător
| christine99 a răspuns:

Poti sa suni si sa intrebi, sunt sigura ca se poate rezolva, mai ales daca vei comanda de o suma mare.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Nu prea cred ca exista asa ceva, diametrul Bucurestiului e de vreo 21km si nu se livreaza dintr-un cartier in altul decat la comenzi foarte mari (cel putin 70-100lei)

tu in zona aia nu gasesti pe nimeni care sa iti gateasca?
sunt sigur ca sunt multi de la sate care ar gatii pentru aceeasi bani

| elcosmin a răspuns:

Daca la lasi bacșiș, ti le aduce cu elicopterul