| didragasimi a întrebat:

Stiti voi e Craciunul si as vrea si eu sa stiu ce sa-i cumpar unui baiat de 12 ani (are telefon, laptop). El isi doreste foarte mult o tableta dar pe mine ma enerveaza lucrul asta pentru ca el are laptop si in tableta respectiva nu poate baga cartela telefonica. Va rog spuneti-mi ce sa-i cumpar? El este mai mult interesat de tehnologie (laptop, telefoane, tablete si chestii din astea) si nu-i plac jocurile si jucariile.

Răspuns Câştigător
| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Raluk27...daca ai fi in postura unui copil care traieste langa o generatie foarte sofisticata, sa stii ca te simti prost ca ei au si tu nu, sa fim seriosi acum, este o generatie noua si chiar nu ar trebui sa gandesti asa si apropo si tu la randul tau ai fost o mucoasade 11-12 ani, asa ca gandeste inaine sa vb sau sa scri...sa sti ca, daca ai posibilitatea ii poti lua un Asha201

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Azi poate vrei să-i cumperi virtual, că este închis peste tot, iar de mâine ce farmec are şă-i mai dăruieşti ceva de Crăciun! Crăciun fericit!

| raluk27 a răspuns:

Ete na! Pentru ce-i trebuie unui mucos tableta la 12 ani? Asta-i culmea tupeului! Cum adica nu vrea jucarii? Nu-i mai cumpara nimic si gata.

| didragasimi explică (pentru raluk27):

Tu asa ai face cu copilul tau?

| raluk27 a răspuns (pentru didragasimi):

La varsta de 12 ani, da. Tu la 12 ani ai avut laptop/tableta/telefon mobil? sau mai bine zis, ai simtit nevoia sa ai?

| ciufuliiciii a răspuns:

Ia-i tableta pe care o vrea, nu conteaza ca nu e cu nimic mai buna, daca asta il face fericit si iti permiti sa o iei de ce nu?

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Samsung Galaxy Tab whistling

| cuejdeanuelena2002 a răspuns:

Pai...o iubita daca are sau catel