| marius9998 a întrebat:

stiti vreun site in afara de amazon de preferat din europa care trimite haine in Romania?

Răspuns Câştigător
| darkhell217 a răspuns:

Wish.com

2 răspunsuri:
| ChocolateBar a răspuns:

Aliexpress
Majoritatea produselor au si transport gratuit
Sau nu stiu, Ebay

| MihaelaDart a răspuns:

Amazon.de sau Amazon.co.uk trimit si in Romania haine sau incaltaminte, doar amazonul.com (cel din America nu trimite, doar cd/dvd, albume si carti).
Eu ti-as recomanda mai mult amazon decat aliexpress, amazonul este o multitudine de magazine din toata lumea gasesti si de firma si no-name, te poti ghida dupa review-urile celor care au cumparat.