| balintRobert a întrebat:

.. Știți dacă site-ul http://sports.woomie.ro/ oferă reduceri de black friday?
A mai cumpărat cineva de pe acest site?

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salutare,

Cel mai mare site de articole de imbracaminte si incaltaminte sportiva din Romania. Cu peste 50.000 de produse in stoc acopera orice dorinta!

Marci comercializate: Adidas, Reebok, Dunlop, Lee Cooper, Soviet, Nike, Puma, USA Pro.

Woomie are reduceri de pana la 90% de Black Friday in datele 20 Noiembrie 2015 ora 00:00 si 27 Noiembrie 2015 ora 00:00 pastrand promotiile si Black Weekend intre 20 si 22 Noiembrie 2015 si intre 27 si 29 Noiembrie 2015.

Woomie este magazin online cu produse din categoriile.

Succes,

1 răspuns:
| fanpumamarius a răspuns:

Da sunt reduceri mari in fiecare luna eu mi-am luat o bluza cu maneca lunga puma cu 35.90 ron bluza puma la woomie chiar sunt reduceri