| DutzuRazor a întrebat:

Salut TPU
Tocmai ce am comandat doua telefoane identice de pe eMAG. Azi a venit curierul, am platit coletul si dupa cateva ore am deschis coletul. Coletul valora 500 lei. Cand am deschis coletul am avut o surpriza: erau telefoanele pe care le-am comandat dar cu o generație mai veche (ex: eu am comandat telefon generatie 2 si am primit generatie 1). Problema este următoarea: Eu am plătit 60 lei mai mult. Daca sun la ei mi-ar putea schimba telefonul? Totusi pe factura scrie telefonul pe care l-am comandat.
Mulțumesc! Funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape sigur ca o sa ti-l schimbe, daca nu vor il poti returna, dupa lege in 14 zile si iti vor restitui banii platiti.