| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce am fost azi să-mi cumpăr nişte adidaşi de la Deichman, i-am ales, şi m-am dus la casă cu o pereche iar casieriţa s-a dus in depozit să imi aducă o pereche nouă in cutie din depozit. Totul bine până ajung acasă si văd că sunt de damă. Mă intrebam dacă pot să îi schimb pe unii bărbăteşti şi până când.

2 răspunsuri:
| Conii25 a răspuns:

Poti sa-i schimbi daca nu sunt folositi. Du-te la casierita care ti i-a dat si spune-i, cred ca o sa ti-i schimbe. Cu cat de duci mai repede cu atat mai bine si du-te cu bonul

| missfatadelatara a răspuns:

-:?

Când i-ai luat nu ai știut ca sunt de damă?

O sa fii mai sexy, trust mehee hee