| sjgdhsa a întrebat:

Urgent Cargus cere buletin? Am comandat produse tutunoase si eu nu pot fi acasa sa lee primesc iar fratele meu are 15 ani credeti ca poate sa primeasca coletul fara buletin.

3 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Eu am 16 ani si nu mi-au cerut buletinul

| sjgdhsa explică (pentru alexalx1234):

Depinde si ce ai comandat daca ai comandat o jucarie o haina ceva e normal ca nu iti cere buletin eu am intrebat daca a comandat cineva alcool sau tutun si cine l-a primit sau cel care l-a comandat e minor. Daca ai comandat ce am zis mai sus te rog sa imi raspunzi.

| tzuria79 a răspuns:

Da poate.