| killerspike95 a întrebat:

Va rog Frumos sa-mi recomandati ceva siteuri unde sa comand un Samsung Galaxy S4 happy de unde ati comandat si voi sau vreti sa comandati ce parere aveti? cine imi poate da ceva site si sa-mi spuna cum il comand? DAU FUND happy

5 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

Salut! Poti incerca pe eMag. Mi se pare un site okbig grin

| FuturePlayerFootball a răspuns:

Iti recomand sa iti iei de la eMag deoarece nu am intalnit probleme cu S4 ul meu, am avut doar o singura problema cu bateria(dar era din cauza mea ca stateam numai pe facebook).In plus daca ti se strica ceva la el angajatorii sunt dispusi sa te ajute cu orice problema.

| BlackAndWhite12300 a răspuns:

EMAG.ro e un site bun, de acolo imi comadam si eu. Comanda o faci dupa instructiunile de acolo, nu e greu.winking

| killerspike95 explică (pentru BlackAndWhite12300):

Trebe sa mai platesc ceva banii pe langa banii pe care ii dau pe S4?

| LauraRaluca a răspuns:

Daca il vrei nou incearca pe Emag. Acum o luna era 200 lei reducere la S4 happy