| Anonim420420 a întrebat:

Va rog sa mi recomandati si mie un telefon sub 1200 ron, am vrut sa imi iau p10 lite dar am renuntat la idee, am vazut pe Youtube niste videoclipuri si are un fel de delay, de exemplu si cand dai scroll la postari de pe Facebook, daca se poate ceva in afara de j5. Multumesc

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Parerea mea ca la banii astia ai putea cumpara doua Wileyfox Swift. Merge perfect cu Lineage OS.

| Zsolt15 a răspuns:

La pretul asta nu exista ceva mai bun ca j5 2017, poate daca gasesti A5 2017 la reducere.Si eu am facut aceasta decizie si am j5 2017 acum si sunt multumit. Daca chiar e sunt telefoane din china sau asa care nu au nume dar nu stiu cat de bune sunt.

| AN_Aylin_1998 a răspuns:

Eu zic sa te întorci la P10 pentru că e un telefon foarte calitativ! Îl recomand din suflet!