| elenabunu a întrebat:

Vine ziua mamei mele care împlinește 44 de ani și vreau să-i fac o surpriza frumoasa când merg acasa la ziua ei pentru că acum sunt în străinătate si nu am mai văzut-o de trei ani. La ziua ei vreau sa mergem cu familia într-un restaurant și acolo să îi fac un cadou surpriză va rog sa ma ajutați ( ei nu îi plac bijuterii și cosmetice ) Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| MarcuAlexandru2002 a răspuns:

Ai putea sa faci ceva ce va ilustreaza pe amandoi(nu neaparat o poza)Ai spus ca stai in strainatate poate s-ar bucura sa aiba un cadou care sa ii aminteasca de tine.

6 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Un tablou cu familia sau un bibelou pentru casa emotional, tu o cunosti cel mai bine. Si in plus acasa, asteapt-o cu niste flori, fa curat in casa si o prajitura! La multi aaaaani! :*

| Xaya a răspuns:

Depinde ce ii place mamei tale, Ii poti lua un animalut gen catelus de talie mica sau mare (cum ii place) sau un iepuras, ceva usor de ingrijit si rezistent. O floare super speciala, electrocasnice care stii tu ca le-ar folosi cu placere. De exemplu mama iubeste cafeaua si de Craciun i-am luat o cana pe care scria "Life begins after cofee" A fost foarte incantata si acum bea cafea doar din cana aia.

| AleexisViol3t a răspuns:

Mamele vor aprecia întotdeauna si cel mai mic gest din partea copilului ei. Asa ca nu trebuie sa investesti foarte mult in cadou. Ai putea sa ii faci o felicitare sau sa o cumperi in care sa ii scrii ceva frumos, sa ii iei niste flori sau o rama in care sa pui o poza cu voi doi, cu părinții tai, cu voi trei sau doar cu ea.
La multi ani mamei tale!

| Vassii a răspuns:

Dacă nu preferă bijuteriile, poți să-i faci cadou un buchet mare de flori și o imbratisare puternică!

| Marceltst a răspuns:

Daca are permis ii poti cumpara o masina micuta de oras. Un FIAT sau PUGEOT ceva. Pui o funda pe ia. Si daca lucrezi in strainatate ma gandesc ca ai 2 mii de euro sa o cumperi. Daca nu ii poti face o vacanta undeva la mare, munte... S-au ii poti cumpara un animal de companie. Sper ca te-am ajutat.

| elenabunu explică:

*nu am poze cu familia toți împreună