| Dobrinx a întrebat:

Vreau parerile voastre despre Wish!

Ma intereseaza parerile celor care au cumparat. Sunt interesat de calitatea ceasurilor in special ( Materiale, daca sunt macar rezistente ), am vazut ca in poze arata premium, si nu as vrea sa raman dezamagit cand imi ajunge acasa.

Sunt curios si de haine, de ex un hanorac, raportul calitate / pret este ok?

Stiu ca sunt chinezarii toate, si ca este ideea de marketing de a pune ei reducerile falese gen un ceas redus de la 3, 000 ron la 100 ( Chiar daca in realitate ceasul nu costa mai mult de 100 ron laughing ) dar unele lucruri chiar arata ok si as fi curios daca macar merita. Sunt produse care arata superb si nu se gasesc la noi in tara.

Si mai ales metoda de plata, daca este bine sa platesc direct cu cardul sau este mai "safe" sa platesc prin paypal?

Funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu merita. Mergi pe Joom! Este cel mai bun. Eu i-am gasit in noiembrie anul trecu.