| Gigelgigi111 a întrebat:

Vreau sa comand niste chestii de pe net si nu prea stiu. Coletul vreau sa vina la sediul Fan Courier si sa ma duc eu sa il ridic personal.Ce adresa trebuie sa pun? Adresa de la sediu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Adresa ta de acasa, ca nu poti pune o alta adresa, care nu o ai pe buletin!
Cum altfel poti dovedii ca ala este pachetul tau?

1 răspuns:
| RobyDeveloper a răspuns:

Salut, daca au si optiunea de livrare prin posta romana poti sa ridici coletul cu buletinul, numele tau de pe factura trebuie sa fie si numele de pe buletin sa dovedesti ca acel produs iti apartine, daca au optiunea de "Fan Curier" trebuie sa pui adresa de la locul tau de munca sau adresa de acasa, vei fii contactat telefonic inainte sa primesti pachetul.