| kolarov123 a întrebat:

vreau sa cumpar un PC de pe CEL.RO si vreau sa platesc numerar.E vreo pacaleala ceva?
cu livrarea cum e? imi ia si de acolo bani si cum decurge livrarea. Funda +voT va rog frumos

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci comanda, completezi corect datele de livrare, alegi plata numerar si astepti sa vina curierul cu pachetul si dai banii. probabil nu platesti transportul daca comenzi peste o anumita suma. cauta pe site trebuie sa gaesti informatia asta.

cel.ro este un site serios nu e nicio pacaleala

| greyhound a răspuns:

Cel.ro e un magazin bun, cam in primele 5
daca n-ai incredere poti verifica ce iti trimit in momentul in care ajung produsele la tine
livrarea ar trebui sa fie gratuita (valoarea mare a comenzii) si iti livreaza cu un curier (in tara) sau cu soferul lor (in Bucuresti)
Daca esti din Bucuresti, verifica bine ce primesti; se pare ca marea majoritate a mag online nu considera comert la distanta livrarea produselor cu soferii lor sau ridicarea de la sediu (posibil si astia)