| Adelinxx a întrebat:

Vreau sa dau o comanda la o chestie si nu am banii pe PayPal... Cand vreau sa dau comanda pe PayPal, trebuie sa bag cardul, stiu. Intrebarea mea este, daca vreau sa dau comanda chiar daca nu am bani in contul PayPal, atunci cand bag cardul trebuie sa astept cateva zile pana cand se transfera banii de pe card la cei de la PayPal? Sau atunci cand bag cardul se transfera direct de pe card la cei care se ocupa de comanda? Sper ca intelegeti la ce ma refer.

Sunt nou la PayPal =).

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Dupa ce ai reusit sa-ti atasezi cardul contului de PayPal poti sa faci orice plata instant. Nu trebuie sa ai bani transferati pe PayPal, site-ul o sa-ti ia banii in timp real de pe card. Ca sa-l atasezi, insa, trebuie sa pui 2 euro pe paypal, pe care poti sa-i folosesti la prima plata.

| Adelinxx explică (pentru CuriousStuff):

Mersi frumos de raspuns.

1 răspuns: