| Vali215 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda de curier si imi apare sa completez doar detaliile mele (ale expeditorului), unde se completeaza si detaliile destinatarului? Mentionez ca pe Fan Courier e treaba asta. Poate imi spuneti si care este cel mai bun curier dupa parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cand faci comanda pui doar adresa ta, ca sa stie curierul de unde ridica coletul!
Cand vine la tine, ii dai pachetul, iar pe pachet si forumarul de la el, vei avea ambele adrese, atat a ta (expeditorul), cat si a destinatarului.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru destinatar ai rubrica separat de a expeditorului. Va trebui sa o completezi.

| Vali215 explică (pentru darrio2007):

Nu imi apare acea rubrica, de asta am si intrebat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Vali215):

Iti va spune curierul cand va veni. Sau mergi la un sediu Fan Courier cu ceea ce vrei sa trimiti.